HABERLER
HİZMET SANATLA BULUŞTU

Esenler Belediye Başkanlığı'nda belediyeye dair işlerini halletmeye gelen vatandaşlar, ESEV öğrencilerinin keman dinletisi eşliğinde Ebru sanatının icra edilişini izlediler.

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesi kapsamında ESEV'de eğitim gören öğrenciler, yeteneklerini bir kez daha Esenler Belediye Başkanlığı'nda sergilediler. Keman enstrümanıyla hünerlerini Esenler Belediyesi'nin giriş katında gösteren öğrencilere Ebru sanatını icra eden kursiyerler eşlik etti. Belediyede işlerini halletmeye gelen ve bekleme alanında oturan vatandaşlar keman dinletisi eşliğinde Ebru yapımını inceleyerek keyifli dakikalar yaşadılar.

SANATLA HİZMET İÇ İÇE

Bir yandan ESEV öğrencilerinin müzik dinletisi eşliğinde Ebru yapımını izleyen vatandaşlar diğer yandan da Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi - "ESTİM İkram" biriminden kendilerine ikram edilen çay-kahvelerini yudumladılar. Uygulamadan memnun kalan vatandaşlar, "Yeni Türkiye'nin en güzel örneğini burada görüyoruz. Belediyemizde bir taraftan işlerimizi yaparken bir taraftan da çaylarımız eşliğinde icra edilen sanatı izliyoruz.  Çok güzel bir hizmet anlayışı" şeklinde konuştular.

 

ESENLER'DE 'SANAT HER YERDE'

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesi ile Esenlerli vatandaşlara; geleneksel sanatlardan görsel sanatlara ve sahne sanatlarına kadar sanatın tüm branşları bir bir anlatılıyor. Vatandaşlara yaklaşık 40 farklı dalda kurs verilen ESEV'de yeteneklerini geliştirebilecekleri bu eğitimleri ücretsiz olarak alabilecekleri de hatırlatılıyor. ESEV, "Sanat Her Yerde" projesiyle Esenler'in birçok noktasında sanatı tüm güzellikleriyle anlatmaya devam edecek.

 
 
 

 
   
KURSLARIMIZ | BASINDA ESEV | KÜLTÜR SANAT | GALER?/a> | HABERLER | İLETİŞİM |

Copyright 2012 Esenler Belediyesi ESEV